Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra sipariş adedine bağlı olarak 4-9  iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Mersin iline uzaklığına göre de kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri projenizle ile birlikte ayrıca belirtilecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından TNT,DHL  garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Lütfen teslimatlarınızı kargo  görevlisinin yanında açınız ve hasar olması durumunda tutanak tutturunuz.Kargolarımız sigorta kapsamında gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.